Blog

Ertunga Porsuk

MezunOlsun Sayesinde ben de geleceğin burs verenlerinden biri olacağım!

Mesude Gürün

 

 

 

 

 

 

 

1 senedir MezunOlsun’dan burs alan Mesude, şu an Makina Mühendisliği 1.sınıf öğrencisi. Yaptığımız söyleşide aldığı burs sayesinde dans ve resim kursları alarak yeni hobiler edindiğini vurguladı. Hatta dans yeteneğini aldığı burs sayesinde keşfettiğini belirtti. Okul hayatında da derin bir nefes aldığını belirten Mesude, burs sayesinde derslerine odaklanacak motivasyonu kolayca toplayabildiğini söyledi. Burs verenlere ne söylemek istersin sorumuza da şu cümleleri ekledi:

“Burdan hepsine teşekkür etmek isterim. Sayelerinde daha kaliteli bir hayat sürüyorum. Ayrıca burs verebilecek potansiyelde olan mezunlara da şunları söylemeliyim ki öğrenci olmanın zorluğunu belki de en iyi onlar biliyordur. Biz burs verenlerimiz sayesinde daha sağlıklı bir hayat sürüyoruz. Onlar da eğer böyle bir iyilik yaparlarsa farklı hayatlara dokunabilirler.”

Mesude’ye MezunOlsun’un kendisi için anlamını sorduğumuzda ise şu sloganı geleceğine yazdı:

“MezunOlsun’dan aldığım burs sayesinde ben de ileriki nesillere yardım edeceğim.”

 

 

 

Bu web sitesi size daha iyi hizmet verebilmek için çerezleri kullanmaktadır. Bunu kabul edip kullanmaya devam edebilir veya detayları linkten okuyabilirsiniz. Kabul Detaylar