Image default

Operasyon Ekibi

Haluk Safi

ODTÜ Makina lisans, ODTÜ İşletme Ex.Y. Lisans mezunuyum. Eğitimin yaşam boyu devam etmesi gerektiğini düşünenlerdenim. Bu sebeple şu anda İstanbul Üniversitesi felsefe bölümüne devam etmekteyim. 13 sene profesyonel çalışmalarım sonrasında, son 18 senedir girişimcilikle uğraşmaktayım. Yurt içi ve yurt dışı sağlık kurumlarının yazılım ihtiyaçlarını yenilikçi yazılım teknolojileri kullanarak çözümler sunmaktayız. Ayrıca fotoğraf çekerek yeni imgeler oluşturmakta ve görsel sanatlar üzerine eğitimler vermekteyim.

Bülent Arısoy

Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği mezunuyum. 15 senedir yazılım sektöründe faaliyet gösteren bir firmada İdari ve Mali İşler Uzmanı olarak çalışıyorum. İşimin yanı sıra sosyal sorumluluk olarak, derneğin faaliyetlerine de yardımda bulunmak benim için ayrıca önem taşıyor. Bugüne kadar farkına varmadığım durumlarla karşılaşmak farkındalığımı arttırırken, yardımcı olabilmek iyi hissettiriyor. tatmin ediyor.


Cem Salaş

Çankaya Üniversitesi, Uluslararası Ticaret lisans, Bilkent Üniversitesi MBA Y. lisans mezunuyum. Son 16 yıldır yazılım sektöründe çalışmaktayım. Ülkemizin gelişen sağlık hizmetleri kapsamında, yeni yatırımları olan Şehir Hastaneleri projelerinde son 5 yıldır Proje Müdürü olarak çalışıyorum. Bu büyük projelerin parçası olmak ve küçük de olsa katkı sağlayabilmek gurur verici.


Umut Erdaloğlu

Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Amasya Meslek Yüksekokulu Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi bölümü mezunuyum. 17 yıldır yazılım sektöründe çalışıyorum. Sağlık sektörüne yazılım hizmeti veren bir firmanın Yönetim Kurulunda görev almak, değerli doktorlarımızla tanışmak ve insanlara fayda sağlamak, manevi açıdan beni fazlasıyla tatmin ediyor.


Fahri Yıldız

Ankara Dikmen Endüstri Meslek Lisesi Tesviye bölümünden 1998 yılında mezun oldum. İş alanı olarak sürekli kendini geliştiren ve sağlık sektöründe talep gören yazılım alanında bir firmada 2005 yılından beri İdari İşler Uzman Yardımcısı olarak çalışmaktayım. Çalışma hayatıma ek olarak sosyal sorumluluk kapsamında derneğe hizmet etmekten mutluluk duyduğumu da paylaşmak isterim.


Kübra Demir

Başkent Üniversitesi-Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünden 2010 yılında mezun oldum. Sağlık Kurumlarında idari departmanda çalışmak yerine, bilişim sektöründe İnsan Kaynakları alanında çalışmayı hedefledim ve bir yazılım firmasında öncelikle teknik destek alanında işe başladım. Kısa bir süre sonra hedeflemiş olduğum İnsan Kaynakları alanında da kariyerime devam etme şansı yakaladım. Hedefime ulaşmanın ve mesleğimi severek yapmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Bu web sitesi size daha iyi hizmet verebilmek için çerezleri kullanmaktadır. Bunu kabul edip kullanmaya devam edebilir veya detayları linkten okuyabilirsiniz. Kabul Detaylar