Deneyimler

Bu kısımda Mezun Olsun’dan burs alanların ve verenlerin deneyimlerini paylaşıyoruz.
Hayatlara dokunmanın değerini burada görebilirsiniz.

Herkese Merhaba Metalurji ve malzeme mühendisliği bölümünü seçerek ODTÜ öğrencisi oldum. İngilizcemi pekiştirmek için bu sene hazırlık okuyorum.

Devamını göster/gizle


Sayın Burs Verenim,

Aldığım bu yardımın hayatımı nasıl kolaylaştırdığını ve size ne kadar minnettar olduğumu daha iyi anlatabilmek için ilk olarak size yaşantımdan bahsetmek isterim. Şehir merkezinden uzak bir köyde yaşıyorum. Geçimimizi çiftçilik yaparak sağlıyoruz. İki ablam ve iki kardeşim var. Hepimiz de okuyoruz.

Devamını göster/gizle


Merhaba ben Emre,
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik bölümü hazırlık öğrencisiyim. ODTÜ Makina 91 mezunları derneği tarafından burs almaktayım.

Devamını göster/gizle


Ben Çağatay,

Orta Doğu Teknik Üniversitesinde öğrenim görmekteyim. Öncelikle, bizlere bu desteği sağlayan ve emeği geçen bütün hocalarıma çok teşekkür ederim. Sizlerin desteğiyle, her geçen gün hedeflerime ve hayallerime bir adım daha yaklaştığımı sevinçle belirtmek isterim. Kendi kendime sürekli küçük hedefler belirleyip bu küçük hedeflerin ise asıl büyük hedeflerimin parçalarını yavaş yavaş tamamladığını görmek beni gün geçtikçe daha çok heyecanlandırıyor ve mutlu ediyor.

Devamını göster/gizle

Bu web sitesi size daha iyi hizmet verebilmek için çerezleri kullanmaktadır. Bunu kabul edip kullanmaya devam edebilir veya detayları linkten okuyabilirsiniz. Kabul Detaylar