Niçin Üye Olmalısınız?

masterofpuppets

MezunOlsun oluşumunun en önemli amacı, mezunlarımızın öğrenciler ile bağlarını güçlendirerek, öğrencilerimizin okul döneminde ihtiyacı olan maddi desteği sağlamak ayrıca mezunlarımızı bir araya getirerek, onlara iş hayatı konusunda yol göstererek, ülkemize ve dünyaya entegre olan bir ODTÜ’lü olmalarında yol göstermektir.

MezunOlsun Üyeliği: Bu kapsamda üye olunduğu takdirde, üyelerden hiçbir şekilde aidat talep edilmemektedir. MezunOlsun’a üye olunmasındaki yegane amaç, etkinliklerden üyelerimizi haberdar etmektir.

ODTÜ’lü Genç Nesillere Destek

BURS

MezunOlsun, ODTÜ’lü öğrencilere burs vermektedir. Burslar, mezunlarımızın ve hayırsever vatandaşlarımızın yapmış olduğu bağışlar ile sağlanmaktadır. Ayrıca sanat eserleri satışlarından elde edilen gelirler de sanatçıya ve öğrencilerimize eşit oranda pay edilmektedir.

STAJ

MezunOlsun aracılığı ile ODTÜ’lü mezunlarımız, ODTÜ’lü öğrencilerimize staj imkanı sağlayabilmektedir.

MENTORLUK

MezunOlsun aracılığı ile yönetilecek olan MezunOlsun Mentorluk ile, iş hayatına hızlı uyum sağlamaları ve mesleki yaşamlarında yol göstermek amaçlanmaktadır.

Bu web sitesi size daha iyi hizmet verebilmek için çerezleri kullanmaktadır. Bunu kabul edip kullanmaya devam edebilir veya detayları linkten okuyabilirsiniz. Kabul Detaylar